ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


Хто ж стріляв дільничному у вухо ?

Як повідомило джерело із правоохоронних органів, 14 лютого на вул. Пасічній, 102 у м. Львові, де розташований бар із цікавою назвою “ Овсій ” працювала міліція із залученням військових внутрішніх військ ( в/ч 4114 ) та з собаками . Цього дня вони ретельно шукали у Винниківському лісовому масиві збоку вул. Пасічної зниклого саме цього дня поблизу бару “ Овсій ” юнака і ще одного львів’янина, який пішов із дому і не повернувся ще 12 лютого.
До речі, востаннє його бачили теж саме на Пасічній біля цього закладу. В цьому районі працівники міліції наклеїли ксерокопії оголошення “Допоможіть знайти безвісти зниклого”, які висіли ледь не на всіх стовпах. Під час проведення пошуку у дворах поблизу вул. Медової Печери, Пасічної вони опитували людей похилого віку. В складі одної із пошукових груп було двоє дільничних інспекторів міліції Винниківського відділення міліції та двоє оперів Личаківського райвідділу міліції. Під час проведення оперативно – розшукових заходів, вони побачили конфліктну ситуацію і звернули увагу на чотирьох невідомих осіб, котрі жваво щось обговорювали на злодійському жаргоні, формуючи свої плани на найближче майбутнє. На всякий випадок правоохоронці, які були одягнені в цивільний одяг, вирішили перевірити у цих молодиків документи, вважаючи, як завжди, що чоловіки просто збирають гроші на ще одну пляшку. Після запитання на кшталт: “Що трапилося, хлопці ?” невідомі особи, яких аж ніяк не можна було назвати агресивними, повелися неочікувано : троє кинулись врозтіч, а четвертий, товстун в окулярах ( принаймні, так зазначено в міліцейському орієнтуванні ), який при розмові затинається, спершу різко вдарив одного з дільничних в обличчя і, не виймаючи зброї з поліетиленового пакета, вистрілив в іншого. На щастя — куля влучила міліціонеру в ділянці вуха, бо підсліпуватий стрілець стріляв за силуетом, не цілячись. Ще декілька разів на всякий випадок вистріливши, зловмисник втік з-під ресторану “ Медова Печера ”. Його друзів, які прибігли звідусіль, міліціонери відразу затримали. У них вилучили ніж і “ джентльменський набір ” для зламу дверей. Після опитування цього тріо і вагомих міліцейських аргументів вдалося з’ясувати, що втікач — це сорокарічний мешканець Львова, неодноразово засуджений за важкі злочини Мерешко Степан ( 1972 р.н. ). Він агресивний, здатний на неконтрольовані сплески емоцій. Оскільки злочинець озброєний, силовикам дали команду в разі найменшого опору стріляти на ураження. Зараз по Львову при участі спецпідрозділу “ Беркут ” проведено низку обшуків у місцях, де може переховуватись підозрюваний, і як запевняють очевидці, міліція діє без особливих церемоній.
Як повідомив Начальник УМВС у Львівській області генерал Олександр Рудяк : ” Правоохоронці дійсно відпрацювали цей мікрорайон, а саме четверо : двоє дільничних і двоє — з карного розшуку. Стріляти услід втікачеві змога була, але могли потерпіти випадкові перехожі, тому цього не зробили. Решта його троє колег — теж усі суджені, і ми стовідсотково знаємо, що йшли вони на розбій — окрім “фомки” і ножа у цих п’яних молодиків був ще при собі скотч, котрим вони планували в’язати господаря помешкання. Є всі підстави вважати, що стріляв саме пан Степан із револьвера ( повірте, так міркувати є підстави). Головний “ герой ” нещодавно вийшов з ув’язнення — відсидів від дзвінка до дзвінка на “ критій ” зоні за викрадення авто і злісну непокору адміністрації вісім років і три місяці. Варто зазначити, що в пораненого міліціонера 18 лютого — день народження. То вважайте, що йому ще раз даровано життя, адже кілька сантиметрів вбік і… Маємо намір його відзначити. Ні, його прізвище я називати не буду”.
Отже, працівники міліції зараз активно розшукують особливо небезпечного злочинця.
Юліана Казімова