ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


Будьмо обережними, коли йдемо купатися!


Найбільше непокоїть те, що люди у мирний час втрачають життя через свою неуважність та необережність. А найбільше дивує, що серед втоплених переважно дорослі люди. Причиною ж цього є те, що найчастіше молоді люди вживають алкоголь, щоб розслабитися, й, забуваючи про все, ідуть собі спокійно купатися.


До речі, станом на 14 липня з початку купального сезону на Львівщині потонуло 8 львів’ян та 64 мешканці області, з них 5 дітей. Причому найбільше жертв зареєстровано саме 7 - 8 липня. Така інформація стала відомою із прес - конференції у Львівській міській раді, на якій начальник рятувально-водолазної служби Львівщини Роман Фіца зазначив, що найпроблемнішими водоймищами Львова є озера на Левандівці, на перехресті вулиць Наукова - Стрийська, на вул. Володимира Великого.

Згадаймо, скільки вже таких випадків трапилося зі знайомими нам людьми, скільки матеріалів у ЗМІ ми чули про це! Але нам нічого не допомагає, бо ми надалі не вміємо бути обережними. А проблема вся в тому, що часто людям здається, що такого трапитися особисто з ними не може ніколи…

Як відомо, менше людей топиться там, де є рятувальні патрулі, буї, написані застереження. Тобто, як бачимо, рятувальники роблять все можливе, щоб зупинити і зменшити кількість втоплених людей, і їм це вдається. Але там, де їх немає – люди в повній небезпеці. Адже вони самі нічого не роблять задля того, щоб захистити власне життя. Та невже їм байдуже?

Сподіватитемося, що не лише рятувальники будуть дбати про життя людей, але й люди самі думатимуть про своє життя і будуть обережнішими!

Юліана Казімова