ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


Як у “Економ таксі” нагріли руки…Напевно, ніхто в житті не здогадався б, що можна економити гроші “в інший бік”. Адже коли ми думаємо, що економимо – насправді відбувається протилежне.


Подія трапилася 21 листопада у м. Львові. Молодий хлопець викликав “Економ таксі”, щоб добратися додому. Коли справа дійшла до оплати, водій відмовився брати менше, ніж 100 грн. Спочатку пасажир запропонував 20 грн - водій відмовився, тоді він дав 40 грн, таксист знову не взяв грошей, і лише після отримання бажаної суми висадив пасажира і поїхав. Виникає запитання, чому таксист не взяв оплату згідно з тарифом та показником лічильника?
Як відомо, хлопець одразу не наважився з’ясувати, чому треба платити таку велику суму, проте вже наступного дня звернувся у редакцію ІА “Глобальні віки”.
Ця подія дуже зацікавила наше агентство, оскільки тариф на послуги відверто був дуже високий. При проведенні журналістського розслідування, редакція спочатку зателефонувала за номером “Економ таксі” для того, щоб встановити скільки треба заплатити згідно з тарифом на послуги, щоб добратися з пл. Соборної на вул. Сахарова, 23.
Отже, оператор повідомив, що добратися із вищезазначеного місця на вул. Сахарова насправді коштує всього - на - всього 24 гривні, проте хлопець за такий маршрут заплатив на 76 грн більше! ( Варто зауважити, що на сайті цього таксі є перелік усіх послуг та зазначено, що люди ніколи не почують фразу “ Вибачте, але вільних машин немає ”… Та кому потрібні такі послуги ? Це просто здирництво! Скільки треба мати грошей, щоб залюбки переплачувати на 70 і більше грн ? ).
Пізніше журналіст зателефонував до керівника цієї служби, щоб з’ясувати справу до кінця. Після кількох розмов та телефонних дзвінків, керівник дізнався, хто саме вчинив порушення. Варто віддати належне начальнику служби “Економ таксі”, який все уважно вислухав і відреагував на це ганебне явище з боку горе - таксиста… За словами керівника служби, такий випадок трапився вперше, адже на працівників раніше скарг не було.
Наостанок звертаємося до всіх людей: Коли ви бачите, що вас обманюють, не мовчіть – одразу телефонуйте до начальників служб, пишіть скарги, але не дозволяйте дурити себе, бо ті, хто займається порушеннями такого зразку обов’язково повинні відповідати за свої вчинки.

Юліана Казімова