ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


За що відповідає МКП “Добробут”?

До редакції ІА “Глобальні віки” звернулися мешканці вул. Івасюка, 42А м. Винники, які вже зневірилися у пошуках допомоги від Міського комунального підприємства “Добробут”.

У своєму зверненні мешканці вулиці Івасюка, 42А зазначають, що впродовж тривалого часу мають проблеми з наданням своєчасної допомоги та якісних комунальних послуг з боку цього новостовореного комунального підприємства! Варто зазначити що, МКП “Добробут“ створене замість колишнього ЖЕКу м.Винники. Однак із зміною назви підприємство не почало краще працювати та надавати комунальні послуги мешканцям міста Винники.

Отже, кожний будинок має свій термін експлуатації - це ні для кого не секрет, у тому числі і для житлової контори МКП ”Добробут”. Це міське комунальне підприємство створене для стеження за тим, щоб наше з вами життя проходило в затишку і безпеці. Більше того, МКП “Добробут” повинне знати правила утримання житлових будинків і прибудинкових території напам'ять.

Зокрема, згідно з чинним законодавством, “Добробут” зобов’язаний проводити огляд покрівлі будинків раз на 3-6 місяців впродовж року і усувати несправності, перевіряти технічній стан будинку тощо, а у разі виявлення несправності - самостійно й безкоштовно їх усунути.

Натомість, на неодноразові звернення ( як усні, так і письмові ) щодо протікання стелі, стіни до МКП “Добробут” – мешканці отримують несвоєчасне та неякісне реагування. Наслідок бездіяльності цього комунального підприємства – протікання стелі в будинку цілий місяць...

Руслан Казімов