ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


Доки грім не гряне, чоловік не перехреститься!

Як вже було зазначено у попередніх статтях, об’єкт на вул. Івасюка,42 А збудований з грубими порушеннями будівельних норм! Зокрема, в деяких квартирах відсутні димарі, або вони включені знову ж таки з великим порушенням техніки безпеки.

За всі роки цей будинок, м’яко кажучи, вибухонебезпечний і створює загрози життю та здоров’ю всіх мешканців будинку. Можливо, контролюючі органи або не розуміють серйозність цієї ситуації, або вважають: якось буде. Катастрофа в Алчевську можновладців таки нічому не навчила.

Тільки в січні до МКП “Добробут ” направлені декілька заяв щодо встановлення та усунення джерела підвищеної безпеки в цьому будинку. На жаль, реакція на заяви та звернення мешканців є дуже повільною. Як кажуть у народі: “Доки грім не гряне, чоловік не перехреститься !!!”. Вся надія на правоохоронні органи, куди, власне, мешканці звернулися із колективною заявою!!! Вони, зокрема, вимагають перевірити законність дій забудовника та зобов’язати його терміново усунути всі недоліки, які були допущені під час будівництва та при прийнятті об’єкту в експлуатацію. Далі буде…

Руслан Казімов