ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


ЛДУВС провів День відритих дверей

Сьогодні, 9 лютого, на День відкритих дверей у Львівський державний університет внутрішніх справ були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, ПТУ, інших навчальних закладів, військовослужбовці військових частин м. Львова та Львівської області та батьки. Цей захід зацікавив багатьох - актовий зал був переповнений.

Варто зазначити, що гостей зустрів оркестр університету. Спочатку присутнім продемонстрували фільм про діяльність цього навчального закладу, зокрема, про історію становлення та сучасний етап.

Згодом гості мали змогу послухати виступи працівників закладу, які прийшли на зустріч, серед яких: в.о.ректора Львівського державного університету внутрішніх справ В.В.Середа, начальник управління кадрового забезпечення ГУ УМВСУ у Львівській області В.О.Іваха, декани факультетів навчального закладу В. О. Навроцький, М. Й. Штангрет та інші. Із вступним словом до гостей звернувся В. В. Середа, який розповів про структуру навчального закладу.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУ УМВСУ у Львівській області повідомив порядок прийому на державне замовлення, розповів, куди необхідно звертатися для оформлення документів.

До присутніх також звернувся начальник навчально-методичного відділу Р. Є. Строцький, який пояснив порядок подачі заяв та реєстрації кандидатів на навчання.

Після цього гості мали змогу почути відповіді на запитання, які їх цікавили. Майбутні кандидати на вступ насамперед хотіли дізнатися умови навчання, проживання, про наявність спортивних споруджень та участь у змаганні представників у міжнародних змаганнях тощо.

Згодом було показано фільм про правила здачі нормативів, де інструктор чітко розповідав, а абітурієнт на прикладі показував, як правильно за певний проміжок часу виконувати ті чи інші вправи.

Для гостей також виступив музичний колектив навчального закладу. Опісля в рамках заходу усі присутні ознайомилися з умовами, науково та матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами навчання та проживання, криміналістичною лабораторією.

Отож враження від цієї зустрічі залишилися дуже приємними. Наостанок варто зауважити, що керівництво університету надає важливе значення проведенню Дня відкритих дверей.

Руслан Казімов