ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


ОБЕРЕЖНО: МАЖОРИ НА ДОРОГАХ

2013 рік, як і попередні роки, є насиченим на ДТП з участю синків мажорів різного рівня. Молоді мажори на дорогих авто, куплених, зрозуміло, не за малі кошти, (не важко здогадатися - корупційні кошти) дуже часто не зважають на правила дорожнього руху і не тільки... Наразі мова йде про дорожньо - транспортну пригоду, яка трапилася напередодні минулого року у м. Перемишляни.

Так, 21 грудня минулого року близько другої години дня у чергову частину Перемишлянського РВ у Львівській області поступило повідомлення по телефону № - 102 від дізнавача ВДАЇ Перемишлянського РВ ГУ УМВС у Львівській області ст. лейтенанта міліції Належного В.Р. про те, що в м. Перемишляни по вул. Липова Алея, 13 у Львівській області відбулось ДТП.

У ході досудового розслідування цього ДТП з’ясовано, що 21.12.2013 року близько 13.год.30 хв. громадянин С. 1995 року народження, керуючи автомобілем марки БМВ 520 д.н.ВС 59….ВО, без посвідчення водія на право керування транспортним засобом, рухаючись по вул. Липова Алея в м. Перемишляни , не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував безпеки для руху та не врахував, що перед ним цією ж смугою руху пересувається автомобіль марки ВАЗ 21093 д. 297-93 ТС під керуванням гр. А., і тому він виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з ним, внаслідок чого два автомобілі опинились на території господарства гр. О. Внаслідок ДТП гр. А . отримав тілесні ушкодження…

Окрім цього встановлено, що гр. С. знаючи про те, що його син гр. С. не має посвідчення водія на право керування транспортними засобом, передав останньому для керування транспортний засіб, яким він здійснив ДТП.

Незважаючи на те, що ДТП є очевидним, власник іномарки замість того, щоб вирішити питання у рамках чинного законодавства, використовуючи своє становище ( батько мажора є завідувач однією із лікарень у м. Перемишляни ) намагається тиснути на потерпілих…
Далі буде…


Руслан Казімов