ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


ЧИ ПОСАДЯТЬ КОЛИШНЬОГО СУДДЮ-МАНІПУЛЯТОРА НА ЛЬВІВЩИНІ?

Екс-голові одного з районних судів на Львівщині співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області повідомили про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень на суму 5.4 млн. гривень!

УЗЕ у Львівській області звинувачує 61-річного колишнього голову одного з райсудів області у видачі спеціально підроблених, тобто – виконаних на замовлення рішень. Департамент захисту економіки Національної поліції України вказує, що тодішній голова суду підписав завідомо підроблене рішення суду за цивільним позовом про відшкодування матеріальної шкоди. Відповідно до цього рішення, за громадянином було визнано право власності на приміщення першого поверху багатоповерхового будинку вартістю 5,4 мільйона гривень, а за нетривалий час нерухомість було приватизовано і продано.

Але, найцікавішим виявився той факт, що за номером справи яка перебувала на той час в суді проходило зовсім інше судове слухання (цивільна справа про розподіл майна при розлученні), а справа про заволодіння майном взагалі – не розглядалась у суді!

Під час експертного дослідження з'ясувалось, що підписи у зазначеному рішенні виконані особисто головою суду, а відтиск мокрої печатки зроблено оригінальною гербовою печаткою установи.

Зараз прокуратура Львівської області повідомила про підозру колишньому голові райсуду у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Відразу, після оприлюднення інформації про суддю-маніпулятора в громадськості виникло просте запитання: «А чи посадять цього разу?»
Скоріш за все, категоричної відповіді на це запитання зараз не зможе дати ніхто. Оскільки в країні робляться лише візуальні зміни: призначення нового Генерального прокурора, судова реформа – «бути чи не бути?», одним висловлюють підозри в злочинних діях і відпускають, а на інших – «списують» по декілька нерозкритих справ та багато іншого, а сама кримінально-корупційна СИСТЕМА В ТОЙ ЧАС ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ !!!

Та все ж, людям набридло дивитись та слухати популізм слуг народу і правоохоронних органів, адже гучних справ було багато, а зараз вони кудись зникли… Постійно народ «годують» пустими обіцянками, а коли приходиться щось робити то знаходяться сотні варіантів як себе виправдати від бездіяльності, хоч в законодавстві України вказано, що бездіяльність – це також свого роду дія яка ні до чого не приводить, а то й взагалі – шкодить і за неї – також існує кримінальна відповідальність!

Інна Залєвска