ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


УКРАЇНА ВИСОКО ОЦІНИЛА ПІДТРИМКУ З СТОРОНИ США

Сьогодні, 10 жовтня, міністр оборони України Степан Полторак назвав неоціненним внесок США в ситуацію з безпекою в Україні.


Про це міністр заявив під час зустрічі з американським сенатором Джозефом Доннеллі, сказавши, зокрема:

«Коли наша країна опинилася перед викликом і постала перед загрозою від сусідньої держави, США були одними з перших, хто відгукнувся і надав підтримку. Постійна підтримка Штатів – як політична, так і матеріальна – неоціненний вклад у ситуацію з безпекою. Ми консолідували зусилля задля втілення дієвих реформ і завдяки зарубіжним партнерам, переконаний, втілимо все задумане».

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в районі АТО.
Також, Степан Полторак підкреслив, що Україна зацікавлена в мирному врегулюванні ситуації на сході.

В свою чергу сенатор Донеллі заявив:

«Ми щодня спостерігаємо, як Україна бореться за свою свободу: воюєте з країною, яка сіє тільки хаос».

Джозеф Донеллі запевнив, що США і надалі будуть з Україною і надаватимуть усебічну підтримку, на що не вплинуть результати майбутніх президентських виборів, які пройдуть 8 листопада, адже (цитуємо сенатора): «в США є багато людей, готових всіляко підтримувати Україну, у тому числі й міністр оборони Ештон Картер».

Хочемо нагадати, що палата представників США схвалила підтримку України, згідно з якою дозволяються поставки Києву летальної зброї.

Щодо конкретики у процесі постачання зброї то ситуація поки що незрозуміла, оскільки прямі та безпосередні переговори по умовах її постачання на даний час не ведуться або просто не розголошуються.


Галина ГУМЕНЮК