ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


ЩОДО СЬОМОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

Сьогодні, на засіданні Ради регіонального розвитку президент України Петро Порошенко заявив, що сьомої хвилі мобілізації ближчим часом не буде.


Зокрема, Порошенко сказав:

«Як верховний головнокомандувач, я не планую поки оголошувати сьому хвилю мобілізації».

Президент зазначив, що на сьогоднішній день 56 тисяч осіб підписали контракт на службу в Збройних силах України. Разом з тим, за його словами, призов на термінову службу буде продовжений, при цьому солдатів-строковиків не направлятимуть в зону проведення антитерористичної операції.

Також, Петро Олексійович наголосив, що місцеві органи влади повинні забезпечити прийом військкоматами всіх охочих служити за контрактом і забезпечити призов на військову службу.

Окремо Порошенко закцентував увагу на тому, що на голів місцевих адміністрацій (мається на увазі по всій Україні) лягає дуже важливе завдання із забезпечення потреб демобілізованих, зокрема забезпечення їх необхідними земельними ділянками.

Цитуємо:

«Необхідне прозоре і ефективне прийняття рішень, підвищення ефективності діяльності рад учасників АТО при головах обласних державних адміністрацій».

Глава держави також повідомив, що керівники деяких обласних державних адміністрацій виступили з ініціативою щодо виділення коштів з місцевих бюджетів не тільки для надання земельних ділянок для учасників АТО, а й допомоги в будівництві необхідних об'єктів для демобілізованих військовослужбовців.


Павло ІВАНЧИШИН