ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


РОЗШУКУЮТЬСЯ СУТЕНЕРИ…


За підозрою у скоєнні злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми працівники поліції Сум виявили двох сумчанок. Перша підозрювана – 41-річна уродженка Краснопілля. Жінка ще на початку 90-х років свій трудовий шлях вирішила розпочати з проституції, після чого, виїхавши до іншої країни, продовжила займатись цією справою вже у якості сутенерши. У Сумах вона тоді знайшла подругу-спільницю 32 років, яка підтримала ідею такого бізнесу. Після чого погодилась не лише підшукувати дівчат, які перебували в складних життєвих обставинах та мали певні матеріальні труднощі, а й контролювати їх роботу, за що, звичайно, отримувала чималу грошову винагороду.


Слідством було встановлено, що такою діяльністю обидві жінки займались протягом восьми років!

Вже доведено, що десятьох молодих жінок з Сум та району зловмисниці окрім того, що втягнули в заняття проституцією, до того ж переправили «працювати» до іншої країни. Останнім доводилось жити в квартирі, де вони приймали клієнтів, після чого так названа «мамочка», аби подовжити «контракт», обіцяла розрахуватись в інші строки після чергового візиту «на роботу» або ж віддавала лише частину грошей, сума яких була значно менше обумовленої.

Тимчасовий в.о. начальника кримінальної поліції відділу боротьби зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми Володимир Кравченко заявив: «Сьогодні обидві підозрювані оголошені у державний та міжнародний розшук. У відношенні зловмисниць відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.149 «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини», санкція якої передбачає позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років».


!!!!! Працівники поліції звертаються з проханням до всіх, кому відома будь-яка інформація щодо місцеперебування жінок, або інформація, яка може допомогти слідству, повідомити про це у найближчий відділ поліції на лінію «102» або за телефонами у Сумах: (0542) 66-70-49, 66-73-35.


ІА «ГВ» – інформація подана за матеріалами сектору комунікації поліції Сумської області