ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


ЗБУТ НАРКОТИКІВ ПРИКРИВАЛА ЛЬВІВСЬКА ПОЛІЦІЯ

Вчора, 17 січня, під час спецоперації прокуратури Львівської області та працівників управління внутрішньої безпеки Національної поліції затримано організатора збуту наркотиків на території області і працівників поліції, які «надавали дах» зловмиснику.

Задокументовано факт надання неправомірної вигоди в сумі 120 тис. грн.. працівникам поліції за невтручання та сприяння у подальшій незаконній діяльності по зберіганню та збуту наркотичних речовин.

В процесі затримання наркоторгівця було проведено обшук і вилучено особливо важкий наркотичний засіб метадон вагою 3 (три) грами, а за місцем проживання грошові кошти в сумі 5000 євро.

Також, вчора було затримано ще трьох спільників дилера, які є учасниками діяльності мережі збуту наркотичних засобів на території м. Львова.

Загалом слідчими проведено 15 обшуків в житлових та інших приміщеннях, в ході яких вилучено 50 грам особливо небезпечного наркотичного засобу метадону, орієнтовна вартість якого, в колах його збуту, становить 130 тисяч гривень.

На даний час триває досудове розслідування, відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем працівниками Головного Управління Нацполіції у Львівській області в співучасті з іншими особами, з метою прикриття їх злочинної діяльності щодо збуту наркотичних засобів та отримання за це неправомірної вигоди, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.307, ч.1 ст.364 та ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України.


Тарас ВОЛОВЕЦЬКИЙ