ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


АКЦІЯ ПРОТЕСТУ АВТОМОБІЛІСТІВ ДОБРАЛАСЬ ДО КИЄВА


Сьогодні в Києві автомобілісти влаштували акції протесту стосовно авто на іноземній реєстрації. Організатором акції виступила організація «Авто Євро Сила».

Рух транспорту автомобілісти вирішили повністю не перекривати, проте подекуди через акцію утворилися затори.

Активісти вимагають від влади прийняти закон про врегулювання транзиту і тимчасового ввезення автомобілів з-за кордону.

Щодо акції автомобілістів, то національна поліція попереджала громадськість що 24 січня можливе часткове блокування руху транспорту на в'їздах до Києва.

Наприкінці минулого року такі ж акції власників авто з іноземною реєстрацією тривали в Закарпатській області де активісти вимагали збільшити термін транзиту на ввезення автомобілів в Україну.

Станом на вечір сьогоднішнього дня рух транспорту на в'їздах до Києва повністю відновлено, повідомив «Укравтодор».

Подаємо запис із сторінки у Facebook:

«Рух транспорту відновлено! Рух автотранспорту на під'їзних шляхах до м. Києва здійснюється без обмежень. Це стосується автомобільних доріг державного значення: М-03 Київ - Харків - Довжанський, км 18; М-05 Київ - Одеса, км 13 (смт. Чабани); М-06 Київ - Чоп, км 19; М-07 Київ - Ковель - Ягодин, 19 км».

Допоки немає достовірної інформації про фактичні результати акції і чи буде вона продовжуватись в радикальнішій формі чи ні?

Очікуємо, що ВРУ прислухається до вимог свого народу щодо бажання їздити на доступних за ціною та якісних транспортних засобах з Європи.


ІА ГВ