ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


ЗАТРИМАНО ЩЕ ОДНОГО ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА


Співробітники Генеральної прокуратури та Національної поліції затримали помічника-консультанта народного депутата України Олексія Кириченка із фракції Радикальної партії Олега Ляшка – Олексія Бевзюка.

Підозрюють помічника-консультанта в шахрайстві у великих розмірах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури та Національної поліції.

Зокрема, в повідомленнях вказано:

1. «Зазначений помічник народного депутата, прикриваючись наданими йому повноваженнями, вводячи в оману потерпілого, у жовтні 2016 року висунув останньому вимогу про передачу йому грошових коштів у сумі 200 тис. гривень, з умовою передачі щомісяця по 15 тис. гривень, за сприяння у безперешкодному здійсненні потерпілим господарської діяльності у сфері надання послуг з доступу до мережі Інтернет».

2. «Гроші помічник народного депутату однієї з політичних партій вимагав за недоторканість гральних закладів на території Деснянського району столиці. Затримали його співробітники Управління захисту економіки у місті Києві Нацполіції, Генеральної прокуратури України спільно з бійцями спецпідрозділу КОРД в одному з закладів громадського харчування».

Дії помічника депутата кваліфіковані за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу.

В цей момент проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на збір доказів винності помічника, тобто, обшуки у помешканні «кришувальника» та одному з офісів політичної партії Олега Ляшка.

Сам Олег Ляшко зазначив, що не має наміру покривати ні депутата ні його помічника в разі, якщо його вина буде доведена.

НА 3-4 ФОТО – нардеп Олексій Миколайович Кириченко та його помічник Олексій Іванович Бевзюк.


ІА ГВ