ІА Глобальні віки (ТЕМИ ДНЯ)


НАСІРОВ ТА ПОЇЗДКА В США

Роману Насірову – главі Державної фіскальної служби інкримінують дисциплінарну відповідальність.

Зокрема, про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк:

«За систематичне порушення доручень міністра фінансів і неузгоджену відсутність на робочому місці я ініціював притягнення Насірова до дисциплінарної відповідальності. Друга догана – це вже звільнення».

Також Данилюк додав, що відомство (мінфін) звернеться в НАБУ і НАЗК з приводу поїздки Насірова в США на інавгурацію Дональда Трампа.

Цитуємо:

1. «Де знаходиться глава ДФС? В Америці. Замість того, щоб реалізовувати завдання, він займається самопіаром. Він поїхав у відпустку, не погодивши це з міністром фінансів і прем'єром. Це грубе порушення. Він поїхав на інавгурацію президента США, а це недешеве задоволення».

При цьому Данилюк уточнив, що участь в заходах у США, які відвідував Насіров, коштує 250 тисяч доларів США.

2. «А коли це було безкоштовним, я хочу запитати, чому саме його запрошують. Законодавство забороняє приймати такі подарунки з такими послугами. Я маю звернутися в НАЗК і НАБУ, щоб вони проаналізували цю ситуацію».

Напередодні, ще в грудні 2016 року у ВРУ пропонували звільнити Насірова за безліч порушень і тиск на платників податків.

Коротка довідка:

Роман Михайлович Насіров – народився 03 березня 1979 р. – український політичний діяч, народний депутат України VIII скликання від Блоку Петра Порошенка, з травня 2015 р. – Голова Державної фіскальної служби України.


ІА ГВ