ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 – ПЕРЕМІГ ПОРТУГАЛЕЦЬ


Закінчився фінал цьогорічного конкурсу Євробачення в Україні і його переможцем став Сальвадор Собрал з Португалії, який набрав 758 балів.

На другому місці опинився болгарський співак Крістіан Костов з 615 балами, а на третьому місці представник Молдови. В цей час українські учасники пісенного конкурсу посіли аж 24-е місце.

За правилами проекту переможець визначається після голосування телеглядачів та відповідного журі за схемою 50% на 50%.

Телеглядачі мали змогу проголосувати за допомогою дзвінків і SMS протягом 15 хвилин після виступу всіх 26-ти учасників фіналу.

У фіналі за перемогу боролися представники 26 країн, 20 з яких пройшли за підсумками голосування в першому і другому півфіналах. Ще шість були представниками так званої «великої п'ятірки» і країни-господині цьогорічного Євробачення, які пройшли у фінал поза конкурсом (про це ми писали від 07.05.2017р.).

Отже, наступний пісенний конкурс буде приймати Португалія в травні 2018 року.

ДОВІДКА:

Салвадор Вілар Браамкамп Собрал народився 28 грудня 1989 р. в Лісабоні, Португалія. Португальський співак, представник Португалії на пісенному конкурсі Євробачення 2017 в Києві, де заспівав пісню «Amar pelos dois», з якою і переміг на конкурсі.

Дитинство провів у США та Барселоні. 2009 року він був учасником третього сезону португальської версії британського талант-шоу Pop Idol де зайняв 7 місце. Його сестра, Луїза Собрал, також є співачкою, вона посіла третє місце в першому сезоні португальського шоу Pop Idol. 5 березня 2017 р. Собрал виграв відбір у Португалії на представництво у Євробаченні 2017 в Києві.

«Моє серце зможе кохати за двох», – саме з таким гаслом Сальвадор Собрал переміг на пісенному конкурсі. Під час його виступу на сцені не було жодних спецефектів та шоу-балету. Лише він і глядач.


ІА ГВ