ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


У СВОЇХ ЗЛОДІЯННЯХ ГАЛЮЛЬКО ІГОР ОРЕСТОВИЧ ПРИКРИВАЄТЬСЯ «ВОВОЮ МОРДОЮ»

Інформаційне агентство «Глобальні віки» через поєднання правознавства та журналістики (розголосу) брало активну участь у найрізноманітніших справах правозастосовного характеру – запобігання рейдерству, контрабандним злочинам, розкриття вбивств, запобігання різноманітним корупційним злочинам, боротьба з конвертаційними центрами по відмиванню коштів, з посадовими злочинами на міжнародному рівні, надання різноманітної правової допомоги у різних галузях права тощо. Однак журналістика (розголос) не є нашою метою, а лише засобом (якщо він доцільний для виконання тої чи іншої справи). Наша основна мета – вирішення конкретної справи, а не інформування. Клієнт платить за конкретику, а не за дешеву статейку в дешевій газетці, чи дешевий виступ на телебаченні. Вирішувати справи будь-якого характеру (в т.ч. фінансово-господарські справи) можливо і для себе особисто, а не лише для клієнта.

У справі, про яку йдеться нижче, не змогла допомогти ні прокуратура Львівської області, ні головне управління національної поліції, ні СБУ у Львівській області, ні Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області. Бо ці дегенеративні-некваліфіковані установи давно не працюють на вирішення цивільно-правових (людських) відносин (пояснення див. тут – http://viky.com.ua/?s=view&id=857), фактично втратили в Україні свою легітимність в очах народу та майже самоліквідувались.

Лише правильне оприлюднення нами нижчеподаних фактів на «Варті1» принесло свій, поки що перший, результат – винуватцеві ДТП Галюлькові І.О. «братки-бандюки» добряче поламали щелепу. Отже, тільки інформаційне «кілерство» у найжорсткішій його формі здатне приносити справедливий результат. Роботи було здійснено лише 5% зі ста можливих. Читаємо дальше…

У своїй заяві від 27.12.2017 року з приводу ймовірно замовного ДТП я вказував, що 12.12.2017 р. о 20.04 год. на 55-у кілометрі автотраси Львів-Самбір поблизу села Луки Самбірського району Львівської області сталася ДТП з моєю участю. Як видно з запису відеореєстратора (https://www.youtube.com/watch?v=-6LLZJ40-wk&t=1s) (відео також розміщено на «Варті1» у мережі Фейсбук) я рухався виключно по своїй полосі дороги, до того ж на невеликій швидкості (в межах 50 км/год) на автомобілі Great Wall H5. Назустріч мені рухався автомобіль КІА Sorento на номерах іноземної реєстрації, орієнтовно 2008 року випуску, чорного кольору. Конкретний номер авто в темряві розпізнати не вдалось.

Раптом він різко, перед самим носом мого авто, ніби навмисно, повернув ліворуч у мій бік (як видно з відеозапису), виїхавши на зустрічну смугу руху, перетнув її, та вдарив праву частину мого автомобіля своєю правою частиною (пасажир в пасажира). Від удару у моєму авто розтрощило та відірвало переднє праве колесо разом з двома шаровими опорами, повело раму, завдано інших механічних ушкоджень у цій частині автомобіля. Винуватець ДТП залетів у кювет. Я увімкнув сигнальну аварійну систему та почав виходити з автомобіля. Побачив у кюветі автомобіль невідомого мені водія. Проте він відразу вимкнув габаритні вогні, натиснув на газ, виїхавши з кювету на повному приводі та зник у напрямку м. Самбір, тобто втік з місця ДТП, не зважаючи на жодні ймовірні наслідки, котрі він міг спричинити. Після цього мною було викликано поліцію, котра невдовзі прибула на місце ДТП; було складено протокол. Моє авто було евакуйоване з місця події.

Спочатку скоєне я вважав звичайним ДТП та не надавав цьому більшого значення, ніж потрібно. Однак здійснюючи особисті юридично-журналістські розслідування я намагався встановити винуватця ДТП, розпитуючи про нього людей в найближчих населених пунктах, торгових точках, перевіряючи різні гаражі та господарські приміщення «по гарячих слідах» тощо, розуміючи, що ушкодження у винуватця ДТП теж повинні були б бути значними і далеко він утекти б не зміг своїм ходом, або мав би залишити якісь сліди чи хтось мав би про це дізнатись.

Була опрацьована інформація по кількох підозрілих особах, ймовірно причетних до ДТП, та проаналізовано відео з різних камер відеоспостереження в прилеглих населених пунктах.

В ході подальшого здійснення розслідувань стало відомо, а саме 21.12.2017 р., що винуватцем зазначеного ДТП є мешканець с. Хлопчиці Самбірського району Льв. обл., офіційно зареєстрований в с. Луки Самбірського району Льв. обл., вул. Зелена, 10 – Галюлько Ігор Орестович, 05.10.1983 року народження.

При зустрічі зі мною Галюлько І.О. не заперечував, що володів 12.12.2017 р. включно, автомобілем марки КІА Sorento 2008-го року випуску на іноземній реєстрації. Однак, за його словами, автомобіль був проданий за кілька годин до даного ДТП. Кому саме був проданий він не пам’ятає, номерів телефонів цих людей вже не має (можна лише в «КиївСтарі» попросити; номер тел. Галюлька І.О. на той час: 067-391-07-55 – авт.). Номерів автомобіля свого він теж не пам’ятає. Також не пам’ятає в якому місці був проданий автомобіль, як виглядали покупці, якого віку були. І навіть в їхній статі він трохи сумнівається. Угоду про купівлю-продаж він не укладав, пам’ятає лише, що взяв за автомобіль «бабки», дав покупцям якісь документи і вони роз’їхались… Відео моєї зустрічі 21.12.2017 р. з Галюльком І.О. записано на моєму відеореєстраторі. При таких провалах пам’яті я навіть не знав кого більше шкодувати – себе чи його.

Варто зазначити ще один цікавий факт. 16.12.2017 р. о 21.09 мені зателефонувала з номера телефону – 067-520-25-15 невідома мені особа, представившись, як Ростислав, і повідомила, що схожий автомобіль з розбитим правим боком проїжджав на евакуаторі повз «Рік Авто» по вул. Щирецькій у Львові. Тієї ж хвилини я повідомив про це поліцію. Поліція перевірила кожен бокс «Рік Авто», але зазначеного автомобіля не знайшла. На другий день мною було опитано всіх керівників гаражних кооперативів і особисто перевірено бокси фірми «Вулкан» неподалік. Зазначеного автомобіля знову не виявлено. Також було ретельно переглянуто усі записи камер відеоспостереження навколо ринку «Південний» за той період. Жоден евакуатор з позашляховиком повз ринок «Південний» у зазначений період не проїжджав. Повідомлення «Ростислава» не що інше, як відволікальний маневр. Сам «Ростислав» не бере більше слухавку, або каже, що не має можливості розмовляти, або «рубає дурника».

Можливо ситуацію з даним авто довелось би й забути. Однак мені стало відомо, що до працівника поліції, котрий виїжджав на місце ДТП, а це Черевко Василь Васильович, приїжджали додому якісь «круті» з погрозами – для чого він «здав» мені Галюльку І.О. (хоча особу винуватця підказав насправді не Черевко В.В.).

В ході подальших юридично-журналістських розслідувань я почав цікавитись що це за «круті». На нинішній час стало відомо, що це якийсь «Ростик» і «Роман Каса» (останній, кажуть, «цілком дурний») і що «всі вони з «Вовою Мордою». А це вже наштовхнуло на інші роздуми.

В перших числах вересня 2016 року один з моїх товаришів та співпрацівників (при потребі його дані можу надати правоохоронним органам), звернувся до довіреної особи Богдана Копитка з пропозицією моїх послуг у сфері розслідування справи підриву його авто в Старому Селі. Від того часу і до нинішнього дня мною активно збирається інформація по даній справі. Останнім часом мною почала збиратись інформація про оточення, довірених людей «морди» в Україні. Про це могла знати немала кількість людей. Дещо з цієї інформації міститься й у моєму телефоні, починаючи ще з 2016 року. У цей же період стається зазначене ДТП за участю Галюлька з оточення «морди» (Володимира Дідуха).

Тому, з огляду на вищезазначене, я просив так звані правоохоронні органи:
1. Повідомити мені чи відомості по факту даного, ймовірно замовного, ДТП внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, і якщо цього не зроблено, то розпочати досудове розслідування даного злочину у відповідності до вимог ст.ст. 214, 219, 221, 223 КПК України.
2. Повідомити мені назву органу, який здійснює досудове розслідування даного злочину та конкретно особу, яка цим займається.
3. Визнати мене потерпілим по даній справі з усіма правами й обов’язками та вручити пам’ятку потерпілого (ст. 55 КПК України).
4. Перевірити чи ДТП, вчинене Галюльком І.О. 12.12.2017 р., носить замовний характер (ст. 171 КК України, ст. 17 Закону України «Про державну підтримку ЗМІ та соціальний захист журналістів»).
5. Перевірити через страхові компанії, Моторно-транспортне бюро України на кого був оформлений страховий поліс (автоцивілка) даного автомобіля KIA Sorento 2008-2009 року випуску чорного кольору з іноземними номерами – на Галюлька І.О. чи іншу підставну особу, витребувавши також номерний знак ТЗ; адже таких авто не так і багато на території Львівщини чи Самбірщини.
6. Зважаючи на те, що винуватець ДТП найімовірніше проїжджав через населений пункт Рудки Самбірського району, витребувати відео від власника торгової точки навпроти магазину «Квіти» пана Богоніс (оскільки у нього найчіткіше відео з усіх здобутих нами і на наше прохання воно ще зберігається).
7. Вжити усіх інших необхідних слідчий дій (наприклад перевірити розміщення номерів телефонів у зоні даного ДТП у той час – карта білінгу) по даній справі (а наше агентство усіма доступними способами, методами й можливостями регулярно та тривалий час допомагатиме Вам у цьому покладеному на Вас законодавством України завданні, як і в інших справах, котрі, можливо Вас у перспективі будуть цікавити).

Наголошуємо, нам не допомогли ні прокуратура Львівської області, ні головне управління національної поліції, ні СБУ у Львівській області, ні Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області. Бо ці дегенеративні-некваліфіковані установи давно не працюють на вирішення цивільно-правових (людських) відносин (пояснення див. тут – http://viky.com.ua/?s=view&id=857), фактично втратили в Україні свою легітимність в очах народу та майже самоліквідувались.

Лише правильне оприлюднення нами вищеподаних фактів на «Варті1» принесло свій, поки що перший, результат – винуватцеві ДТП Галюлькові І.О. «братки-бандюки» добряче поламали щелепу. Отже, тільки інформаційне «кілерство» у найжорсткішій його формі здатне приносити справедливий результат. Роботи було здійснено лише 5% зі ста можливих. Працюємо далі…


ІА «Глобальні віки», Олександр РУЛЬ