ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


КРАЩЕ ЖУРАВЕЛЬ В НЕБІ, НІЖ В BMW X5 НА ДОРОЗІ

І тому тепер заступником начальника управління внутрішньої безпеки ДФС у Львівській області, підполковником податкової міліції Журавльовим Дмитром Сергійовичем займуться Державне бюро розслідувань, Генеральна прокуратура України, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції, Служба безпеки України, Головне слідче управління Національної поліції України щодо відновлення кримінальної справи в порядку ч. 2 ст. 286 КК України внаслідок звернення нашого юридично-журналістського колективу.

А починалось все так. 22.11.2017 р. в 17.20 по вул. Жирівська, в с. Солонка Пустомитівського району Львівської області відбулася ДТП, – наїзд на пішохода Тураш Степана Олександровича, за участі автомобіля марки BMW X5, реєстраційний номер ВС 0060 АО під керуванням наркотично залежної особи (свої твердження обґрунтуємо), тодішнього заступника начальника управління внутрішньої безпеки ДФС у Львівській області, підполковника податкової міліції Журавльова Дмитра Сергійовича.

Приводом за годину до події стало розпивання спиртних напоїв в нічному клубі «Де Люкс» по вулиці Володимира Великого, 2 у м. Львові Журавльовим Дмитром Сергійовичем спільно з його підлеглим Брухалем Олександром Богдановичем.

Зі слів очевидців ДТП, які викликали медиків та поліцію, водій Журавльов Д.С. був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Після прибуття слідчо-оперативної групи Пустомитівського відділу поліції, Журавльов Д.С., використовуючи своє службове становище та особисті відносини, як колишній працівник обласного управління міліції, зумів приховати свою причетність до ДТП, повідомивши, що даним автомобілем керувала його дружина Горлова Наталя Леонідівна, яку, до того ж, привезли на місце події після прибуття медиків та СОГ. Відтак вину за вчинення ДТП взяла на себе – Горлова Наталя Леонідівна, яка, насправді завжди керувала лише автомобілем марки Тойота RAW 4, яка є її власністю.

Внаслідок ДТП пішохід Тураш С.О. отримав тілесні ушкодження, від яких помер 03.12.2017 р. у реанімаційному відділенні К8-ї МКЛ м. Львова.

Пустомитівським відділом поліції ГУ Національної поліції Львівської області справу кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 КК України і 23.11.2017 р. відомості про вчинене ДТП, яке призвело до смертельних наслідків, внесено до ЄРДР.

На даний час, незважаючи на отриману працівниками поліції інформацію про причетність Журавльова Д.С. до злочину, слідчі дії Пустомитівським ВП не проводяться, молекулярно-генетична, дактилоскопічна, комп’ютерно-технічна експертизи не здійснювались, рішення на даний час по справі не прийнято; тобто кримінальна справа чомусь не розслідується.

Відразу ж після вчинення ДТП, а саме 05.12.2017 р. Журавльовим Д.С. куплений новий автомобіль аналогічної марки, 2014 року випуску, за ціною понад 1 млн. гривень. Ймовірно за гроші зібрані у вигляді хабара з митного посту «Смільниця», де Журавльов Д.С. на той час був куратором. Про суттєві зміни у своєму майновому стані, внаслідок придбаного автомобіля, Журавльов Д.С. не повідомив у відповідній декларації, чим порушив ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Можливо про дану справу усі б забули завдяки вмінню державного службовця виходити «сухим» з подібних ситуацій, якби кілька тижнів тому Журавльов Д.С. знову мало не покалічив на своєму новопридбаному автомобілі ще одну особу на пішохідному переході (котра наразі побажала залишатись невідомою).

Щодо нашого твердження про те, що Журавльов Д.С. є наркотично залежною особою, то це підтверджується додатково й тим, що він не пройшов перевірку на поліграфі на предмет вживання наркотичних речовин та алкоголю на посаду у відділ оперативного забезпечення територіальних органів ДФС західних регіонів України. Відтак мав би бути звільнений з ДФС остаточно і безповоротно, а натомість, перебуваючи вже майже рік в «розпорядженні», продовжує отримувати зарплату за кошти платників податків, у той час, коли держава немає чим виплачувати пенсії людям похилого віку.

Дивно як такі люди продовжують втримуватись на державних посадах, якщо Журавльов Д.С. причетний до злочину, де його колега-підлеглий Брухаль О.Б. 18.10.2018 року був затриманий працівниками СБУ та Генеральної прокуратури за вчинення злочину за ч. 2 ст. 370 КК України – провокація хабара (кримінальне провадження № 42018000000002314). В ході справи, наскільки нам відомо, саме Журавльов Д.С. запропонував Брухалю О.Б. так званого псевдозаявника, з яким Журавльов Д.С. перебував в дружніх стосунках. Саме ця цивільна особа на їхню вимогу, повинна була написати заяву в прокуратуру Львівської області про нібито вимагання у неї хабара від працівника митниці. Тобто Журавльов Д.С. та Брухаль О.Б. «обзавелись» постійним замовним заявником, понятим тощо в потрібних для них справах на своєму боці, щоб потім спільно вимагати гроші від інших працівників ДФС за нестворення їм проблем посадового характеру.

Відтак просимо врахувати правоохоронні органи і ці факти при розслідуванні даного злочину, а також відкрити кримінальне провадження та відновити слідчі дії по справі вчиненої 22.11.2017 р. Журавльовим Д.С. ДТП, котра спричинила смерть пішохода Тураш С.О.

Про хід юридично-журналістських розслідувань з боку Інформаційного агентства «Глобальні віки» у даній справі Ви можете довідуватись на нашому офіційному сайті.


ІА Глобальні віки