ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ ІТАЛІЇ ПОСКАРЖИВСЯ НА ПОМІЧНИКІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

ПОМІЧНИКИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ НАЗАРУК М.М. ТА ПОНОМАРЕНКО О.О. ВИРІШИЛИ ПОБУТИ ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІДОМОЇ ІТАЛІЙСЬКОЇ ФІРМИ “DOLCE & GABBANA” БЕЗ ЗГОДИ НА ЦЕ КЕРІВНИЦТВА ДАНОЇ КОМПАНІЇ.

Італійський приватний детектив Domenico Tikanini (також наш колега, котрий вже допомагав нам за Програмою «Розшук безвісти зниклих за кордоном осіб»), представляючи цього разу інтереси відомої брендової компанії “Dolce & Gabbana” (Мілан, Італія), поскаржився на адресу нашого Інформаційного агентства про те, що помічник Народного депутата України – Назарук Микола Михайлович (Нардеп Дубіль Валерій Олександрович) та помічник Народного депутата України – Пономаренко Олександр Олександрович (Нардеп Лунченко Валерій Валерійович) організовують в Італії під виглядом звичайних приватних осіб оптову закупівлю на значну суму коштів продукції італійської фірми “Dolce & Gabbana”,…

до того ж неодноразово намагаючись підкупити персонал складських приміщень згаданої фірми, оскільки Назарук М.М. та Пономаренко О.О. не можуть вважатись приватними підприємцями, перебуваючи на державних посадах в Україні. Далі зазначена продукція, закуплена Назаруком М.М. та Пономаренком О.О. (в основному взуття фірми “Dolce & Gabbana”) контрабандним способом (через українських водіїв-перевізників) звичайними мікроавтобусами потрапляє в Україну в обхід оподаткування. Зазначені дії таким чином підпадають під відповідальність ст. 201 ККУ – контрабанда, ст. 212 ККУ – ухилення від сплати податків та ст. 364 ККУ – зловживання владою, або службовим становищем.

Розпочавши юридично-журналістське розслідування у даній справі, наше агентство дізналось, що Назарук М.М. та Пономаренко О.О. закупили останнім часом фірмової продукції на значну суму коштів італійської компанії “Dolce & Gabbana”, якою нелегально торгують у магазині, що знаходиться безпосередньо у готелі «Київ» – поруч з Верховною Радою України, продаючи її, як бренд офіційного дилера, який насправді такої згоди Назарукові М.М. й Пономаренкові О.О. не давав та навіть навпаки – офіційно відхилив їхнє прохання на зайняття цією діяльністю, представлення своїх комерційних інтересів. Отже, магазин Назарука М.М. та Пономаренка О.О. в приміщенні готелю «Київ» по вул. М. Грушевського, 26/1, діє незаконно, а це в свою чергу суттєво підвищує вірогідність продажу зазначеними особами звичайних підробок під маркою престижного бренду.

Разом з тим, зважаючи на систематичність вчинення даного злочину помічниками Народних депутатів Назаруком М.М. та Пономаренком О.О., Інформаційне агентство «Глобальні віки» не виключає безпосередню причетність/сприяння/зацікавлення тощо щодо його вчинення з боку самих Народних депутатів України – Дубіля В.О. та Лунченка В.В.

Крім прохання до політиків та правоохоронних органів вплинути на правомірне вирішення даного питання, у нас виникає й окреме питання до власника готелю «Київ» – які заходи ним буде вжито, аби в майбутньому не допустити подібних правопорушень з боку тих, хто зловживає своїм високим службовим становищем?

Також повідомляємо, що ІА «Глобальні віки» й надалі продовжуватиме юридично-журналістські розслідування у даній справі. Далі буде…


ІА «Глобальні віки»