ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


ПЕРЕДБАЧЕННЯ СТОСОВНО Д.ТРАМПА, Ю.ТИМОШЕНКО, В.Зеленського, М.Саакашвілі

«Сухий» виклад подій з дотриманням хронологічного порядку… Для людей вдумливих…

Усі нижчеподані передбачення зроблено на основі віщих снів, символів, видінь, інтуїтивних повідомлень та висловлювань і поведінки людей. Друкується вперше.

03.04.2016 р. – короткочасне видіння чорного безликого волохатого демона на горі Тарнавка (Старосамбірський район Львівської області, Ukraine), який переходив мені дорогу (можна порівняти з книгою Ісаї 13:21, Біблія). Через хвилин 30 – видіння-символ-передбачення про те, що Президентом США буде обрано Дональда Трампа.

Передбачення відбулось рівно за сім місяців до президентських виборів, котрі стартували у США 03.11.2016 р. Верховна Рада України передчасно вітала з перемогою Хіларі Клінтон. Однак, як і було передбачено у видінні, вибори на пост Президента США виграв Дональд Трамп (внаслідок цього мій близький товариш і співпрацівник Тарас Швець проспорив мені 1 долар). 10.10.2018 р. – у тому ж місці, де волохатий демон переходив мені дорогу, було інше видіння: «Золотий вік». На той час я не розумів що це означає. В перших числах січня 2019 р. я звернув увагу на один рекламний щит з зображенням Володимира Зеленського; фактично він повсюди активно рекламував вироби фірми «Золотий вік». 21.04.2019 р. Володимира Зеленського було обрано президентом України. До Володимира Зеленського жодного українського президента не порівнювали з нечистою силою. Листа для Юлії Тимошенко про це я підготував 01.12.2019 р. (мій висновок про приналежність В.Зеленського до нечистої сили ґрунтувався на основі поєднання символу «Золотий вік», який я бачив 10.10.2018 р., з місцем, де волохатий демон переходив мені дорогу 03.04.2016 р.). В Інтернеті цього я ще не розповсюджував. Порівняння Зеленського з дияволом побачив на Facebook вперше 07.01.2020 р.: «Андрій Нечай: Наближається судний день. 14-го січня слуги зеленого диявола проголосують закон про продаж нашої з вами землі. Господь дивиться на нас і чекає, що ми захистимо його неоціненний дар українському народу! Не буде землі – не стане України і нас. Всі – на захист рідної землі! Відступати далі – нам нікуди! Далі – прірва небуття…». Було багато й інших такого ж характеру висловлювань на Facebook, в т.ч. з боку відомих політиків, як от Дмитра Корчинського.

Запис в моєму щоденнику 13.12.2018 р.: «В ніч на сьогодні снився якийсь дивний і водночас дуже реалістичний сон. Нібито депутат Ляшко латав якусь стріху (ненадійний дах – пояснено згодом), а я доводив йому професійну непридатність Верховної Ради. А потім про те саме я спілкувався з Ю.Тимошенко… Перед нею лежала книга Цивільне право, розкрита згодом на 31 розділі – Набуття та припинення права власності». Хто найбільше захищав, «латав хиткий дах» Верховної Ради під час її розпуску Володимиром Зеленським 21.05.2019 р.? Звісно, що Олег Ляшко. Чи була хоч одна ВР України настільки професійно непридатною, як та, що була достроково скликана 21.07.2019 р.? Відповіді ви знаєте. Далі я «бачив», що Юлія Тимошенко тонула в темній воді з дуже густими водоростями і кликала на допомогу. І коли здавалось, що надія на її порятунок вже втрачена, її витягнули з води, але вже з чорним волоссям (можливо це означає думки про землю, або про народ). Там ще було багато різних деталей. Про це все я розповідав генералу Ортинському В.Л. ще 18.12.2018 р., іншим людям.

Ухвалення першого рішення про продаж земель сільськогосподарського призначення у Верховній Раді України відбулось 13.11.2019 року. І не дарма Юлія Тимошенко назвала такі дії некомпетентних парламентарів суцільним шабашем. Зверніть увагу ще й на те, що В.Зеленський також не дарма вірить у нумерологію, адже більшість важливих для нього стратегічних рішень впроваджуються ним 21-го або 13-го числа. Хтось нинішньому президентові про це підказує…

12.04.2020 р. я написав через “Viber” Ортинській Наталії (дочці Ортинського В.Л.) повідомлення про те, що Юлії Володимирівні Тимошенко однозначно треба йти на політичне зближення з Дональдом Трампом. 04.05.2020 р. запис у моєму щоденнику: «В ніч на сьогодні був сон, що я зі своїм напарником Тарасом Швецем готуємо документи на канадську чи американську візу для Ю.Тимошенко при якомусь її представникові. А потім я розповідаю цьому представникові, що мою попередню машину (яку я продав всього за 5,5 тис. дол.) розбили». В кінці дня 04.05.2020 р. я дізнався з Інтернет-сайту «Українська правда» про те, що США офіційно компенсували Юлії Тимошенко 5,5 млн. дол. за політичні переслідування за часів Януковича. З 2-го на 03.05.2020 р. – був сон про те, що до мене додому прийшов Саакашвілі. А потім мені зателефонував Попов Валерій Борисович, колишній представник ООН, мій друг. У сні я чітко розумів, що насправді він помер ще у жовтні 2018 року, і тому я був насторожено-здивований. У розмові з Поповим В.Б. ми спілкувались про призначення Саакашвілі віце-прем’єром, і… 08.05.2020 р. – я дізнався з новин, що 07.05.2020 р. Саакашвілі призначено головою Виконавчого комітету з реформ.

Це декотрі з моїх останніх сугубо духовних передбачень, котрі можу підтвердити записами в щоденниках, різними документами, свідченнями свідків. Усі передбачення, як правило, містять підказки, або застереження.

Цікаве поєднання символів. 25.09.2019 р. політична репутація Д.Трампа зазнала певного негативного впливу через діяльність В.Зеленського. Також перші масові невдоволення діями президента Володимира Зеленського відбулись в кінці вересня 2019 р. після його наказу про відведення ЗСУ поблизу селища Золотого Луганської області. Чорношкірого Джорджа Флойда хоронили у золотому гробі 09.06.2020 року. Дональд Трамп, Володимир Зеленський, «Золотий вік», «Золоте», «золотий гріб», «чорний демон», «корона-вірус»… Виглядає, що усе це неабияк поєднано між собою… У соцмережах вже пишуть, що до обрання Зеленського президентом України, нічого подібного у світі, в плані настільки глобальних катаклізмів, не відбувалось…

Даний матеріал може поступово доповнюватись…


Олександр РУЛЬ