ІА Глобальні віки (АНАЛІТИКА)


ЗА СПРИЧИНЕНЕ ГАЛЮЛЬКОМ І.О. ДТП ЗАПЛАТИТЬ "МУСАРНЯ"?

ДЕГЕНЕРАТ ВИКОНУВАВ ВКАЗІВКУ ПРЕДСТАВНИКІВ РОСІЙСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ – Джерело в СБУ…

Війна триває… За ці роки було зібрано та проаналізовано чимало інформації про те, що сталось 12 грудня 2017 року. На фото Галюлько Ігор Орестович, 05.10.1983 року народження, завербований російською спецагентурою для вчинення ДТП. 12.12.2017 р. о 20.04 год. на тодішньому 55-у кілометрі автотраси Львів-Самбір поблизу села Луки Самбірського району Львівської області сталася дорожньо-транспортна пригода. Як видно з запису відеореєстратора (https://www.youtube.com/watch?v=-6LLZJ40-wk&t=1s) (відео також розміщено на «Варті1» у мережі Фейсбук) Great Wall H5 рухався виключно по своїй полосі дороги, до того ж на невеликій швидкості (в межах 50 км/год). Назустріч з темряви виїхав автомобіль КІА Sorento на номерах іноземної реєстрації, орієнтовно 2008 року випуску, чорного кольору.

Раптом він різко, перед самим носом Great Wall H5, явно навмисно, повернув ліворуч (як видно з відеозапису), виїхавши на зустрічну смугу руху, перетнув її, та вдарив праву частину автомобіля Great Wall H5 своєю правою частиною (пасажир в пасажира). Від удару в авто, яке рухалось з меншою швидкістю, розтрощило та відірвало переднє праве колесо разом з двома шаровими опорами, повело раму, завдано інших механічних ушкоджень у цій частині автомобіля. Авто винуватця ДТП залетіло у кювет. Габаритні вогні відразу вимкнулись. А далі він натиснув на газ, виїхавши з кювету на повному приводі та зник у напрямку м. Самбір, тобто втік з місця ДТП, не зважаючи на жодні ймовірні наслідки, котрі міг спричинити.

Встановити винуватця ДТП вдалось через 9 днів, розпитуючи про нього людей в найближчих населених пунктах, торгових точках, перевіряючи різні гаражі та господарські приміщення «по гарячих слідах» тощо, розуміючи, що ушкодження в автомобілі КІА Sorento теж повинні були б бути значними і далеко він утекти б не зміг своїм ходом, або мав би залишити якісь сліди чи хтось мав би про це дізнатись. Паралельно була опрацьована інформація по кількох інших підозрілих особах та проаналізовано відео з різних камер відеоспостереження в недалеких населених пунктах.

Відтак, 21.12.2017 р. стало відомо, що винуватцем зазначеного ДТП є мешканець с. Хлопчиці Самбірського району Львівської області, офіційно зареєстрований в с. Луки Самбірського району Льв. обл., вул. Зелена, 10 – Галюлько Ігор Орестович, 05.10.1983 року народження. 2014 року вже притягувався до відповідальності за ст. 124 КУпАП – «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна». Довелось зустрітись…

При зустрічі Галюлько І.О. не заперечував, що володів 12.12.2017 р. включно, автомобілем марки КІА Sorento 2008-го року випуску на іноземній реєстрації. Однак, за його словами, автомобіль був проданий за кілька годин до даного ДТП. Кому саме був проданий, він не пам’ятає, номерів телефонів цих людей вже не має, «вийшли» за його словами (бездіяльні працівники Самбірського ВП могли попросити їх в «КиївСтарі», але не зробили цього; номер тел. Галюлька І.О. на той час: 067-391-07-55 – авт.). Цікаво, як він так швидко зорієнтувався, не перевіряючи їх наявність в своєму телефоні при нашій несподіваній для нього зустрічі, проте констатуючи, що вже «вийшли»? А до того, ніж «вийшли» номери телефонів «покупців», він не спромігся надати їх наступного дня своєму сусідові, діючому працівникові поліції (котрий повідомив винуватця, що його шукатимуть), бо «був не зобов’язаний цього робити», хоча й знав, що стане першим підозрюваним у вчиненні ДТП. Номерів автомобіля свого, «проданого», він теж не пам’ятає. Також не пам’ятає в якому місці був проданий автомобіль, як виглядали покупці, якого віку були. І навіть в їхній статі він трохи сумнівається. Угоду про купівлю-продаж він не укладав, пам’ятає лише, що взяв за автомобіль «бабки», дав покупцям якісь документи і вони роз’їхались…

Варто зазначити ще один цікавий факт. 16.12.2017 р. о 21.09 мені зателефонувала з номера телефону 067-520-25-15 невідома особа, представившись, як Ростислав, і повідомила, що схожий автомобіль з розбитим правим боком проїжджав на евакуаторі повз «Рік Авто» по вул. Щирецькій у Львові. Разом з тим дана особа просила не повідомляти про це поліцію – нібито для конфіденційнішого збору інформації ним про ДТП в мою користь. Натомість, тієї ж хвилини я зателефонував в поліцію, котра перевірила кожен бокс «Рік Авто», але зазначеного автомобіля не знайшла. На другий день мною було опитано всіх керівників гаражних кооперативів і особисто перевірено бокси фірми «Вулкан» неподалік. Зазначеного автомобіля знову не виявлено. Також було ретельно переглянуто усі записи камер відеоспостереження навколо ринку «Південний» за той період. Жоден евакуатор з позашляховиком повз ринок «Південний» у зазначений період не проїжджав. Повідомлення «Ростислава» не що інше, як відволікальний маневр. Сам «Ростислав» більше не брав слухавку, або казав, що не має можливості розмовляти, словом – «рубав дурника».

До працівника поліції, котрий виїжджав на місце ДТП 12.12.2017 р., а це Черевко Василь Васильович, приїжджали додому якісь «круті» з погрозами – для чого він «здав» мені Галюльку І.О. (хоча насправді особу винуватця ДТП підказав не Черевко В.В.).

В ході подальших розслідувань я почав цікавитись що це за «круті». На нинішній час стало відомо, що це якийсь «Ростик» і «Роман Каса» (останній, кажуть, «цілком дурний») і що «всі вони з «Вовою Мордою». Ще існують якісь «три ведмеді» в с. Луки Самбірського району (у яких, за попередньою інформацією, дочасно переховувався битий в даному ДТП Галюльків автомобіль КІА Sorento).

Якщо ДТП було замовним, то що могло стати його причинами?

1. В перших числах вересня 2016 року один з моїх товаришів та співпрацівників, звернувся до довіреної особи Богдана Копитка з пропозицією моїх послуг у сфері розслідування справи підриву його авто в Старому Селі Пустомитівського району Львівської області. Від того часу і ще впродовж тривалого періоду мною активно збиралась інформація по даній справі. Чимало інформації поступало про оточення, довірених людей знаного кримінального авторитета «Вови Морди» (Володимира Дідуха) в Україні. Про це могла знати немала кількість людей. Пізніше, за словами того ж Василя Черевка, Галюлькові І.О. «братки-бандюки» поламали щелепу, – щоб не прикривався «Вовою Мордою» у своїх вчинках.

2. За інформацію декотрих надійних джерел в СБУ, Галюлька І.О. для даного ДТП замовили декотрі представники російських спецслужб, щоб автор цього матеріалу не заважав їхній інформаційно-підривній діяльності в Україні, не стояв поперек горла, інакше кажучи.

У січні 2018 р. високопоставлені працівники поліції пропонували мені спільно «збити з Галюлька касу» шляхом підкидання йому наркотиків, або викрасти його автомобіль. Моя відповідь була й залишається однозначною – своїм хвойдам будете підкидувати наркотики та викрадати їхні автомобілі; у вас була можливість все зробити по закону, однак ви проігнорували її, бо звикли «працювати» інакше. А я вмію приходити по своє, навіть через багато років, і забирати з процентами. Тому, «панове» мусора (чи ваші правонаступники), компенсуєте все зі своїх кишень, а потім з тим пропитим наскрізь биком робіть що захочете…


ІА «Глобальні віки», О. БЕЗЖАЛЬНИЙ