»  ПРО НАС   »  ПОСЛУГИ   »  КОНТАКТИ


   ГОЛОВНА СТОРІНКА  •  АНАЛІТИКА  •  СТАТТІ  •  ТЕМИ ДНЯ  •  АНОНСИ  •  ОГОЛОШЕННЯ 


ГАРЯЧІ НОВИНИ

Вейпінг може стати частиною плану з боротьби з онкологією в ЄС - експерти
2021-06-16 13:09

За даними ВООЗ, у 2020 році від онкологічних захворювань померло 10 мільйонів людей, з них в Україні — понад 77 000. Одним з факторів ризику їхнього розвитку є куріння — на нього припадає...
...
Нацбанк дозволив відкривати рахунки в банках за допомогою електронних паспортів в "Дії"
2021-06-16 13:04

При відкритті рахунку можна пред'являти е-свідоцтво про народження і дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
...
43-річна Василиса Фролова відверто розповіла, як завагітніла від випадкового сексу
2021-06-16 13:00

Фролова завагітніла після першого сексу зі знайомим.
...
Викрито хакерів, які завдали збитків компаніям Південної Кореї та США на півмільярда доларів – Венедіктова
2021-06-16 12:56

За дешифровку інформації хакери отримували "викуп" у криптовалюті, а в разі несплати, погрожували оприлюдненням конфіденційних даних потерпілих.
...
"Who are ukrainians?": мережу підкорює відео відомого блогера про українців
2021-06-16 12:53

Користувачі мережі пишуть у коментарях слова захоплення новим роликом блогера.
...
Промоутер Джошуа хоче укласти контракт з Усиком на два бої
2021-06-16 12:51

Британський чемпіон "Ей Джей" хоче перестрахуватися та мати в разі чого опцію реваншу.
...
У Маріуполі не змогли зустрітися дві половинки велодоріжки: працівникам довелося заново перекладати тротуар
2021-06-16 12:48

Дві бригади робітників, що рухаються назустріч одна до одної, виділили місце під велодоріжку на різних частинах тротуару: одна – з боку проїжджої частини, інша – з боку житлового сектора.
...
На засіданні парламенту оголосили про розкол у фракції "Голос": що на неї чекає
2021-06-16 12:47

10 народних депутатів від "Голосу" висловили недовіру керівнику фракції Ярославу Железняку та голові партії Кірі Рудик.
...
Зеленський вважає, що Байден не домовлятиметься з Путіним про Донбас без України
2021-06-16 12:42

Володимир Зеленський вважає, що "нічого страшного" в розмові між президентами США та РФ на тему Донбасу немає, але "вирішувати за Україну – це неможливо".
...
Шмигаль визначиться зі звільненням Вітренка з "Нафтогазу" протягом 10 днів
2021-06-16 12:39

Вітренко відмовився добровільно призупинити виконання своїх повноважень на цей період.
...
Відображати на сторінці  новин.

ТЕМИ ДНЯ

Навчання працівників (участь у семінарах) та додаткове благо
Чимало підприємств, установ та організацій намагаються поповнити знання і навички своїх працівників організовуючи різноманітні курси підвищення кваліфікації: конференції, практикуми, лекції та семінари. Але не всі знають, як правильно оподатковуються такі блага для працівника чи юрособи.

Отож, нижче ми коротко охарактеризуємо ключові умови, які необхідно знати при організації навчання для працівника і оподаткування такого додаткового блага.

Кошти, сплачені роботодавцем на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за навчання фізичної особи, що не перевищує у 2020 році — 14 169 грн за кожний місяць навчання та витрати роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) працівника, не включаються до складу оподатковуваного доходу такої фізичної особи (працівника).

У разі порушення умов та в частині перевищення суми, визначеної п.п. 165.1.21 ст. 165 ПКУ, кошти, сплачені роботодавцем за навчання фізичної особи прирівнюються до додаткового блага та оподатковуються за ставкою 18 %.

Щодо участі працівника у семінарах та конференціях, то у разі якщо запрошеною стороною семінару (конференції) та за умовами договору отримувачем інформаційно-консультаційних послуг є юридична особа (роботодавець), інтереси якої представляє працівник, то сума сплачена юридичною особою (роботодавцем) за участь у семінарі (конференції) не є доходом такого працівника та об’єктом оподаткування ПДФО. Водночас якщо за умовами договору запрошеною стороною та отримувачем інформаційно-консультаційних послуг є працівник, то суму, сплачену юридичною особою (роботодавцем) за участь у семінарі (конференції) за такого працівника, слід розглядати як дохід, отриманий таким працівником у вигляді додаткового блага, який включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу та оподатковується за ставкою 18 %.

03.02.2020
Олександра БАТЮК
  2020-02-03  [Версія для друку]

ДОДАТИ КОМЕНТАР

Ім'я*
E-mail
Текст*
Число*
[назад]

ПІДПИСКА






КУРСИ ВАЛЮТ

Курсы валют на PROext

ПОГОДА


НАША КНОПКА

 
IA Глобальні віки

 

© 2021 IA "Глобальні віки"