ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


Упродовж доби прикордонники затримали нелегальних мігрантів


1 серпня прикордонники Мостиського загону затримали дві групи нелегальних мігрантів з Грузії та Вірменії.


Все почалося з того, що прикордонники відділу „Шегині” після того, як швидко отримали інформацію про появу чотирьох невідомих осіб кавказької зовнішності, довго не думаючи, прибули до ймовірного місця події і моментально виявили сліди порушників. "Мандрівники” не встигли пройти й кількох метрів, як їх зупинили на околиці села Биків Мостиського району Львівської області.

Затримані особи виявилися громадянами Вірменії, які перебували в прикордонній смузі без документів, що засвідчують особу. Коли провели відповідні заходи, встановили, що громадяни Вірменії хотіли незаконно перетнути державний кордон з України в Республіку Польща.

"Група реагування” доставила порушників закону до відділу прикордонної служби "Шегині” для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів.

До речі, прикордонникам цього ж відділу вдалося затримати ще двох нелегальних мігрантів в селі Буців Мостиського району Львівської області. Цього разу це були два громадяни Грузії, які мали намір незаконно перетнути державний кордон України. Спочатку чоловіків доставили до відділу прикордонної служби "Шегині”, а потім відправили в Мостиський районний суд для розгляду справи.

Юліана Казімова