ІА Глобальні віки (СТАТТІ)


ЯК МИТНИКИ, СТУДЕНТИ І "НАРОДНА" ПО/МІ-ЛІЦІЯ КОНТРАБАНДУ ВОЗИЛИ

Президентові України п. Порошенку П.О., Прем’єр-міністрові України п. Яценюку А.П., Прокуратура Львівської області, Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України, Державна фіскальна служба України – Скарга юридично-журналістського колективу з приводу переміщення великої кількості контрабандних товарів на значну суму через митний кордон України (за інформаційної підтримки багатьох незаконно і несправедливо звільнених корумпованою владою колишніх працівників ОВС, прокуратури, суду, СБУ, прикордонної служби й митних органів України). Усі вищезазначені шановні панове, «є до вас розмова»…

06.09.2015 р. нами було повідомлено начальника Львівської митниці ДФС п. Прокіпчука Л.І. про переміщення великої кількості контрабандних товарів на значну суму коштів через митний кордон України у період з 29.04.2015 р. по 26.05.2015 р. у пункті пропуску Медика-Шегині з необхідними підтверджуючими документами, фотокопії яких розміщені на сайті за посиланням: http://viky.com.ua/?s=view&id=560

В результаті 25.11.2015 р. нами було отримано відповідь (копія додається) про відсутність порушень митного кордону України у зазначений період. На окрему увагу заслуговують, фактично такі ж, усні пояснення з боку працівника Львівської митниці ДФС п. Процайла В.В., надані 20-го та 21.10.2015 р. Ці пояснення такі: А) Польські працівники митниці та прикордонної служби могли зробити [очевидно дуже грубі – авт.] помилки, причому цілком свідомо, у переліку товарів на значну суму під час перетину кордону у зазначений вище період. Б) Люди умудряються багато разів провозити товари через кордон дозволеними частинами [так, що це заважає бачити крупні частини перевезення товару – авт.].

20.10.2015 р. мною було надано п. Процайлу В.В. детальний опис зазначених контрабандних товарів. Як видно зі списку, розміщеного на сайті за посиланням: http://viky.com.ua/?s=view&id=560, кожна окрема партія з великим вмістом контрабандного вантажу на значну суму перевозилась окремим автомобілем. Той факт, що це не було зафіксовано працівниками митниці свідчить або про грубий непрофесіоналізм працівників митниці (для чого вони тоді там потрібні? – авт.), або про попередню домовленість щодо незаконного переправлення товарів через митний кордон України на значну суму, тобто наявність фактів корупції в діях працівників митниці. Найвірогідніше друге. Адже хто ризикнув би перевозити велику партію контрабандних товарів, на значну суму коштів, не маючи гарантії, що перевезе її? Однак цей факт грубо ігнорується Львівською митницею ДФС, як видно з їхньої відповіді від 20.11.2015 р. № 13-70-26/10/38-14169. Будь-які фактичні дані, представлені нами від польської сторони, категорично заперечуються.

По даному факту просимо Вас ініціювати щодо керівництва Львівської митниці ДФС службове розслідування та повідомити нас про його результати.

Разом з тим, в ході подальших розслідувань, нам стало відомо, що у той же час одним з тих, хто домовлявся про перетин контрабандного вантажу в інтересах свого колишнього одногрупника з юридичного факультету (зокрема в інтересах Шкарана Сергія), був начальник відділу УКЗ ГУ МВСУ у Львівській області п. Угрин О.М. Ймовірно будуть розповідати, що інформація, як завжди не підтвердилась, однак знаємо, що факт існує.

Серед зазначеної великої кількості контрабандних товарів на значну суму, як видно зі світлин на сайті: http://viky.com.ua/?s=view&id=560, зафіксовано, зокрема, - комп’ютерні процесори, обігрівні котли, мотоцикли, медичні препарати, понад сотня айфонів та інше.

Зважаючи на вищенаведене, вимагаємо від Вас негайно провести належне службове розслідування щодо наявності фактів перетину кордону великої кількості контрабандних товарів на значну суму коштів, у т.ч. за сприяння п. Угрина О.М.


ІА Глобальні віки